T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Adnan Menderes Anadolu Lisesi

Haberler

Mrt

Okulumuza 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Ve Mehmet Akif ERSOY anma töreni yapıldı.

Ock

Sınavlar bitti.Artik gezme, şehrimizi tanıma zamanı. Kültür,  Edebiyat ve kütüphanecilik kulübü öğrencileriyle önce Pera müzesi sonra Milli şairimiz  Mehmet Akif Ersoy,'un son günlerini geçirdiği, vefat ettiği Mısır Apartmani'ndaki Mehmet Akif Hatıra Evi'ni(Muzesi) daha sonra da başta Tanpinar olmak üzere birçok sanatçıya ev sahipliği yapan Narmanlı Han'i ziyaret ettik.

Ock

Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakabilmek için yapmamız gerekenleri ögrendik. Bize bu konuda yol gösteren Sürdürülebilir Yaşam dergisi ekibine ViyaMedya sorumlusu Selda hanıma çok teşekkür ederiz.

Ağu

Okulumuz öğrencileri 2022 yılı YKS sınavı sonuçlarına göre seçkin üniversitelerin en iyi bölümlerinde okuma hakkı elde ettiler. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik eder, üniversite eğitimlerinde başarılar dileriz.

Haz

Team 3390'ın düzenlediği 'Kimseyi Geride Bırakma' hackathonunda 7611-ALFA 1.lik ödülünü, 7611-BETA ise jüri özel ödülünü almıştır. Takımlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

May

19 Mayıs resim sergisinde emeği geçen okulumuz öğretmeni Nesrin KURUOĞLU ve öğrencilerine teşekkür ederiz. Video için linki tuklayınız.

May

eTwinning Day ortak ürün çalışmamız.

İçerik için linki tıklayabilirsiniz. Katkılarından dolayı okulumuz öğretmeni Nesrin KURUOĞLU ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

May

Bütün kadınların anneler günü kutlu olsun.

Mrt

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ 2019-2023 STRATEJİK PLANI YAYINLANMIŞTIR.