T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Adnan Menderes Anadolu Lisesi

Haberler

Haz

29 Mayıs 2015 Cuma Günü 22.Dönem öğrencilerimizi uğurlamak için düzenlediğimiz mezuniyet törenimiz bu yıl da muhteşemdi. Emeği geçen herkese teşekkür eder, mezunlarımıza hayatlarında başarılar dileriz.

May

2014 - 2015 Mezunlarımızın diploma töreni 29 Mayıs 2015 Cuma günü 19:00 - 22:00 saatleri arasında okulumuzun bahçesinde yapılacaktır.

May

Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Spor Haftası etkinlikleri İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Numan Nafiz ŞAHİN ve Şube Müdürümüz Abdurrahman TOPUZ´un da katılımlarıyla gerçekleşti. Dereceye girenlere ödülleri 15 Mayıs 2015 Cuma günü yapılan törenle verildi.

May

19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası Bahar Şenlikleri 11-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında okulumuzda yapılacaktır, program için tıklayınız...

May

Öğretmenimiz Nejat ÖZKAN´ın çalıştırdığı Özben Yıldız AKIN, Berra ŞEREFOĞLU, Şulenur KAYAÇAN ve Zeynep Handan İNCEBACAK´tan oluşan Masa Tenisi Genç Kız Takımımız Bahçelievler Şampiyonu oldu.

May

3 Mayıs 2015 Pazar Günü düzenlediğimiz Mezunlar Günü davetimize icabet eden tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.

May

Tüm Annelerimizin Anneler Günü´nü Kutlar Sağlık ve Esenlikler Dileriz...

Nis

Okulumuzun tanıtım filmi hazır, izlemek için tıklayınız...

Nis

Tenis-Yüzme-Kayak Kulübü sporcusu Can Batır, 25 - 26 Nisan 2015 tarihleri arasında Almanya´nın Leipzig kentinde düzenlenen Dünya Kulüpler Kupası´nda 200 metre paletli su üstünde dünya şampiyonu olarak altın madalya aldı.

Nis

22-25 Nisan 2015 tarihleri arasında Okul Müdürümüz, Müdür Yardımcımız, Öğretmenlerimiz, Velilerimiz ve Öğrencilerimiz ile birlikte Kapadokya´ya güzel bir gezi düzenledik.

Nis

Fizik Öğretmenimiz Ali Kemal ALEMDAROĞLU ve öğrencilerimiz, Arel Koleji´nin düzenlediği "Aktif Deney Yarışmasında" 3. olmuştur. Tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Nis

YGS Sınavında Türkiye 192.si olan Çağatay AKTAN ve Türkiye 239.su olan Dilan KARACA´yı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

Nis

1 Nisan 2015 tarihinde okulumuz konferans salonunda 9.sınıf öğrencilerimize yönelik İstanbul Ticaret Üniv. Öğretim Üyesi Gizem CESUR tarafından İnternet ve Akıllı Telefon Bağımlılığı Konulu Seminer Verildi

Mrt

Akademisyenler Lisede programımız kapsamında okulumuzda 26 Mart 2015 Tarihinde Bezmialem Vakıf Üniv. Öğretim Üyesi Çocuk Gastroenteroloji. Hepotoloji ve Beslenme Uzmanı Doç Dr. Selim GÖKÇE öğrencilerimize Tıp Fakültesinde Yeni Gelişmeler konulu seminer verdi.

Mrt

Çanakkale Savaşlarının 100.Yılı olması münasebetiyle Cumhurbaşkanlığı himayesinde 23-25 Nisan 2015 tarihlerinde yüksek düzeyde uluslararası katılımlı anma programları planlanmıştır. Bu program ve etkinliklerin yıl boyu sürmesi konusunda ilgili kurumlarla işbirliği içerisinde olunacaktır.