T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Adnan Menderes Anadolu Lisesi

Haberler

Kas

31 Ekim 2014 Cuma günü Öğretmenlerimiz Nilüfer ALTUN, Nergis ONAY, Nejat ÖZKAN, Seçil Hayriye CÖMERT, Mecit NUR ve 120 öğrencimizle KOÇ Üniversitesi´ne Mesleki rehberlik amaçlı bir gezi düzenledik.

Ekm

Boğaziçi Üniversitesi´ne düzenlediğimiz 12. Sınıf Öğrencilerimize yönelik mesleki rehberlik amaçlı gezimiz çok faydalı geçti.

Ekm

Okul Müdürümüz İsmail AHMETOĞLU´nun konuşmaları ile başlayan törenimiz Tarih Öğretmenimiz Sinan ELLİALTI´nın konuşmaları ve öğrencilerimizin şiir şarkı ve gösterileri ile devam etti

Ekm

27.10.2014 Pazartesi Günü yapılan okul temsilciliği seçiminde 11-A sınıfından 314 nolu Yunus Emre MERİÇ 332 oyla okul temsilciliğine seçilmiştir.

Ekm

Okulumuz öğrencilerinin Matematiksel ilişkilerini geliştirmek ve Matematik disiplini oluşturmak, Ayrıca Matematik Olimpiyatlarına, Matematik yarışmalarına katılacak öğrencileri belirlemek ve hazırlamak amacıyla....

Ekm

2014-2015 Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı 16.10.2014 Perşembe günü saat 12:00´da okulumuz toplantı salonunda yapıldı.

Eyl

Okulumuzun yeni müdürü Sayın İsmail AHMETOĞLU görevine başlarken yaptığı konuşmasında şu sözleri kaydetti...

Ekm

Okulumuzu Öğrencilerinden Müzeyyen Küçükdoğan ilçemizde düzenlenen "6 Ekim İstanbul´un Kurtuluşu" konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 2.si olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ekm

SEMİNER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİ GÖZDE TÜRKMEN TARAFINDAN REHBER ÖĞRETMENLERİMİZİN İŞBİRLİĞİ  İLE  YAPILDI.