T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Adnan Menderes Anadolu Lisesi

Haberler

Ock

Okulumuz Müdür Yardımcısı Murat MEYDAN´a ve Edebiyat Öğretmenimiz Ahmet BURGAZ´a teşekkür ediyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyoruz...

Ock

Okul Müdürümüz İsmail AHMETOĞLU´nun konuşması ile başlayan 2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Kapanış Törenimiz öğrenci ve öğretmenlerimizin konuşmaları ile devam etti ve dereceye giren öğrencilerimize çeşitli hediyeler takdim edimesi ile sona erdi.

Ock

20 Ocak 2015 Salı günü öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte Boğaziçi Üniversitesi Gösteri Sanatları Topluluğu Tiyatro Grubunun “Müsahipzade Temaşa”  Adlı Tiyatro Oyununa gittik

Ock

16 Ocak 2014 Cuma günü Rehber Öğretmenlerimiz Nilüfer ALTUN, Nergiz ÖNAY ve 11.Sınıf öğrencilerimizle birlikte Boğaziçi Üniversitesi´ne tanıtım gezisi düzenledik.

Ock

14 Ocak 2015 Çarşamba günü Okul Müdürümüz İsmail AHMETOĞLU, Rehber Öğretmenlerimiz Nilüfer ALTUN, Nergiz ÖNAY ve öğrencilerimizle birlikte tarihi yarımadaya gezi düzenledik

Ara

Yeni Yılınızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz...

Ara

Ara

Ara

16 Aralık 2014 Salı günü yapılan il hentbol maçında Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sevgi ÜNLÜ´nün çalıştırdığı okulumuz genç kız hentbol takımı Küçükköy Kız Teknik Meslek Lisesi ile yaptığı maçı 17-1 skoru ile kazanarak İstanbul´da ilk 8 takım arasına girmiştir. Takımımıza grup maçlarında başarılar diliyoruz.

Ara

19 Aralık 2014 Cuma günü 12.Sınıf öğrencilerimizle birlikte öğretmenimiz Nilüfer ALTUN rehberliğinde Kemerburgaz Üniversitesi Tıp Fakültesine deneyim gezisi düzenledik.

Ara

Türkiye´nin Ünlü Tarihçilerinden Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vahdettin Engin 18 Aralık 2014 Perşembe Günü Okulumuzda "II.Abdulhamit ve Atatürk" konulu konferans verdi. Kendilerine Teşekkür Ediyoruz.

Ara

17 Aralık 2014 Çarşamba günü 11.Sınıf öğrencilerimizin üniversiteleri tanımalarına yönelik Bahçeşehir ve Bilgi Üniversitelerini ziyaret ettik.

Ara

8 Aralık 2014 tarihinde 11.Sınıflarımızla Sabancı Üniversitesine tanıtım gezisi düzenledik.

Ara

4 - 9 ARALIK 2014 TARİHLERİNDE  10. VE 11.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZLE BİZ RUHU KONULU SINIF YEMEĞİMİZ İBB HALİÇ SOSYAL TESİSLERİNDE  GERÇEKLEŞTİ… BİZ OLMANIN KEYFİNİ  YAŞADIK…

 

REHBERLİK SERVİSİ

Ara

Kemerburgaz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Barbaros KINOĞLU okulumuzda öğrencilerimizin Tıp Fakülteleri konusunda bilinçlendirilmelerine yönelik seminer verdi. Kendisine ve Kemerburgaz Üniversitesine teşekkür ediyoruz.