T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Adnan Menderes Anadolu Lisesi

Haberler

Mrt

18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Günü´nde Edebiyat Öğretmenimiz Selda AYTEKİN, Müzik Öğretmenimiz Şirin CESUR ve Tarih Öğretmenimiz Türkan YOLDAŞ´ın öğrencilerimizle birlikte hazırladığı bir program düzenledik...

Mrt

İstanbul Kemerburgaz Üniv. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kaan H. Ökten 17 Mart 2015 saat 13:50´de okulumuzda Üniversite Yolculuğu konulu konferans verdi.

Mrt

Rehberlik Servisimizin düzenlemiş olduğu etkinlikler kapsamında 13 Mart 2015 tarihinde Mesleki Rehberlik Amaçlı Koç Üniversitesi Gezisi Yapıldı

Mrt

Okulumuzda, Edebiyat Öğretmeni Güzin ÖZTÜRK´ün öğrencilerimiz ile birlikte hazırladığı 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulu programı düzenlendi. Programda Kompozisyon Yarışmasında Bahçelievler Üçüncüsü olan 10.Sınıf Öğrencimiz Sena AL dereceye giren kompozisyonunu okudu.

Mrt

6 Mart 2015 Cuma Günü Sivil Savunma Ekibimiz ile Deprem Tatbikatı Yaptık. Bütün idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin katıldığı tatbikatı başarılı bir şekilde sonuçlandırdık.

Mrt

15 Mart 2015 Tarihinde YGS Sınavına Girecek Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz. Sizlere güveniyor ve sizleri çok seviyoruz.

Şbt

Yüzme Şampiyonası´nda Türkiye Rekoru Kıran ve Dünya 2.si Olan Öğrencimiz Can BATIR´ı Tebrik Ediyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.

Mrt

Okulumuzda Akademisyenler Lisede başlığı altında Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Emre SOYER 5 Mart 2015 Perşembe günü Üniversite Yolculuğu konulu bir seminer verdi.

Mrt

Edebiyat Öğretmenimiz Selda AYTEKİN rehberliğinde öğretmen ve öğrencilerimizinde katılımıyla İstanbul Yeşilköy CNR Expo´da düzenlenen kitap fuarını ziyaret ettik.

Şbt

Adnan Menderes Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri olarak 15 gün tatilde İspanya gezisi düzenledik.

Ock

Okulumuz Müdür Yardımcısı Murat MEYDAN´a ve Edebiyat Öğretmenimiz Ahmet BURGAZ´a teşekkür ediyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyoruz...

Ock

Okul Müdürümüz İsmail AHMETOĞLU´nun konuşması ile başlayan 2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Kapanış Törenimiz öğrenci ve öğretmenlerimizin konuşmaları ile devam etti ve dereceye giren öğrencilerimize çeşitli hediyeler takdim edimesi ile sona erdi.

Ock

20 Ocak 2015 Salı günü öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte Boğaziçi Üniversitesi Gösteri Sanatları Topluluğu Tiyatro Grubunun “Müsahipzade Temaşa”  Adlı Tiyatro Oyununa gittik

Ock

16 Ocak 2014 Cuma günü Rehber Öğretmenlerimiz Nilüfer ALTUN, Nergiz ÖNAY ve 11.Sınıf öğrencilerimizle birlikte Boğaziçi Üniversitesi´ne tanıtım gezisi düzenledik.

Ock

14 Ocak 2015 Çarşamba günü Okul Müdürümüz İsmail AHMETOĞLU, Rehber Öğretmenlerimiz Nilüfer ALTUN, Nergiz ÖNAY ve öğrencilerimizle birlikte tarihi yarımadaya gezi düzenledik