T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Adnan Menderes Anadolu Lisesi

Haberler

Ara

11 Aralıkta düzenlenen Matematik sınav soruları sitemize yüklenmiştir.Soruların açıklamalı çözümleri sitemize yüklenmiştir.(GÜNCEL...)

Ara

Okulumuzda devam eden robotik kulübü çalışması son hızıyla devam etmektedir. Gezimizde kulüp üyeleriyle birlikte Fenerbahçe Ülker Sport Arena´da ulusal robotik yarışmasına gözlemci olarak katıldık...

Ara

Ara

Okulumuzda kimya olimpiyatları son hızıyla devam etmektedir.

Kas

ÖĞRETMENLER GÜNÜ RESİMLERİMİZ SİTEMİZE EKLENMİŞTİR

Kas

27.11.2017 tarihinde eğitim uzmanı CİHAN YEŞİLYURT tarafından "SINAV SİSTEMİ VE MESLEK SEÇİMİ" konulu seminer,okulumuz 12. ve 11. sınıflara konferans salonunda verilmiştir.

Eyl

Okulumuz velileriyle 03 Aralık 2017 Pazar günü okulumuz konferans salonunda düzenleyeceğimiz toplantıya davetlisiniz...

Kas

Okulumuz YGS ´de yine büyük bir başarıya imza atarak Anadolu Liseleri arasında Türkiye´de 7. olmuştur.

Kas

Kas

Kas

Kas

3 Kasım günü gerçekleştirilen gezide öğrencilerimizle Hacettepe  ve ODTÜ Üniversitelerini gezdik.Son olarak Anıtkabir ziyaret edildikten sonra güzel okulumuza geri döndük (:

Kas

Adnan Menderes Anadolu Lisesi 19.yılda 24.Doğa yürüyüşünü gerçekleştirdi.Kocaeli Yuvacık Aytepe bölgesinde yaklaşık 13 km süren doğa yürüyüşü çok güzel anılarla akşam sona erdi.

Geziye Taner DURMAZ ,Nihat ALPTEKİN  ve Mehmet GÜNDOĞDU önderliğinde 41 öğrenci ve 2 rehber katıldı....Bir sonraki gezimizde görüşmek üzere...

Ekm

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Birinci Dönem 1.Ortak Sınavlarımız 13 Kasım 2017 Pazartesi günü başlıyor.

Tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

Adnan Menderes Anadolu Lisesi  

Ekm

25 EKİM 2017 Çarşamba günü okulumuz meclis başkanlığı seçimi yapıldı.Büyük çekişmeye sahne olan seçimi dostluk kazandı.Meclis başkanlığına 11-B sınıfından Muhammed Ali HAN ile 11-F sınıfından Yekta Samet KERÇİN aday oldular.Yapılan seçim sonucunda 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Meclis Başkanı 11-F sınıfından Yekta Samet KERÇİN seçilmiştir.Kendisini tebrik eder , çalışmalarında başarılar dileriz.